ZenThonic - Mагазин Каливита

Перейти к контенту

ZenThonic

ZenThonic
946 мл

Дозировка
2 столовые ложки в день
Жидкий антиоксидант

Напиток богов

Основным компонентом препарата ZenThonic является экзотический фрукт мангустан, который считается священным растением. Этот фрукт еще называют «пищей богов». До сих пор в Азии мангустан считается самым ценным фруктом, однако о нем почти ничего не известно в Северной Америке и странах Европы.

Для кого?
Этот фрукт имеет уникальный состав, основным активным веществом которого является ксантон (флавоноид, обладающий сильным антиоксидантным действием), он также содержит полифенолы, катехины и витамин С.

Мангустан занимает почетное место в южно-азиатской медицине не только потому, что имеет приятный сладкий вкус, но и благодаря своим полезным свойствам.

В мангустане находится большое содержание калия, кальция, фосфора, железа, а также витамины B1, B2 и B6, которые помогают сохранить наше здоровье. Компоненты мангустана защищают наш организм от вредного воздействия свободных радикалов, а также поддерживают оптимальную работу клеток.

Сам напиток ZenThonic обогащен концентрированными соками других тщательно отобранных не менее ценных фруктов, которые придают ему приятный вкус и благоприятно воздействуют на организм.
Резюме:
Основною складовою ZenThonic є фрукт під назвою мангостін, який є одним з найцінніших продуктів харчування людей, що живуть в джунглях Азії. Він також закликав плід богів. Навіть зараз, в Азії, він вважається одним з найбільш священних і дорогоцінного плодів, але залишається майже невідомою в Північній Америці і Європі.

Хоча відносно невідомим в Північній Америці і Європі, мангостін (Гарциния Mangostana) був одним з найцінніших фруктів для корінних народів Азії джунглях. Це не важко зрозуміти, чому він колись був переданий в якості "плід богів". Він містить велику кількість калію, кальцію, фосфору, заліза, вітаміну В1, вітамін В2, вітамін В6 і вітамін С. Крім того, він виключно багатий в декількох корисних антиоксидантів, таких як поліфеноли, флавоноїди і катехіни.

Велика частина Останнім часом інтерес охорони здоров'я в мангустіна, тому що це, ймовірно, самий багатий природний джерело в групі флавоноїди називається ксантони. Ксантони мабуть, мають виключно чудові антиокислювальні властивості, і, таким чином, є одним з найбільш ефективних flavanoid з'єднань для захисту клітини нашого тіла від шкідливого впливу вільних радикалів. Багато вчених підтверджують теорію, що пошкодження клітин, викликаних вільними радикалами є однією з основних причин метаболічного погіршення, що приходить з віком. Таким чином, регулярне споживання високоякісних антиоксидантів може допомогти підтримати відмінне здоров'я і молодість життєву силу.

CaliVita® Zenthonic поєднує в собі високу якість мангостину з цілим рядом інших фруктових соків, обраних і змішаних спеціально для їх прекрасним антиоксидантом інгредієнтів. Крім того, вони допомагають підвищити чудовий смак Zenthonic.

УВАГА!
Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігання:
Після розтину зберігати в холодильнику.
Назад к содержимому