Ac Zymes - Mагазин CaliVita International

Перейти к контенту
Ac Zymes
капсулы, 100 шт.

Дозировка
1 капсула в день во время еды

Ингредиенты
2 миллиард Viable Lactobacillus acidophilus
Пробиотики

Принимаете ли Вы антибиотики?

Знаете ли Вы, что антибиотики – уничтожая вредных паразитов, заодно уничтожают и полезную кишечную флору? В результате, может нарушиться пищеварительный процесс, появиться расстройство желудка, понос. Полезную кишечную флору необходимо восстановить. Легче всего сделать это с помощью бактерий Ацидофилус (Acidophilus).

Для кого?
«Болгарская» палочка Lactobacillus Acidophilus

Болгарская палочка содержится в простокваше. Постоянно находится в системе пищеварения людей, в меню которых много молочнокислых продуктов. По наблюдениям такие люди здоровее и дольше живут. Исследования показали, что палочка Lactobacillus acidophilus, известная нам как ацидофильная (Acidophilus), эффективнее болгарской палочки. Она может оставаться в системе пищеварения 10 и более дней. Создаёт неблагоприятные условия для различных патогенных микроорганизмов, например кокков, клостридий, различных коли-бактерий и грибков. Помогает расщеплять аминокислоты, жиры и лактозы, принимает активное участие в синтезе витаминов группы В. Поскольку антибиотики уничтожают полезную микрофлору, ацидофильная палочка особенно полезна во время их приёма и после. Науке неизвестны штаммы ацидофильных палочек, вредные для здоровья человека.
Резюме:
AC Zymes є продукт, який містить бактеріальні мікрофлору, яка необхідна для нашого благополуччя. Це допомагає підтримувати необхідний рівень хороших кишкових бактерій в нашому організмі. Існує дуже тісний зв'язок між функціонуванням товстої кишки і нашого здоров'я. Здорова кишкова флора відіграє важливу роль. Кишкова флора може бути порушена через нездорового способу життя, споживання алкоголю, шкоди навколишньому середовищу, деяких лікарських препаратів, лікування антибіотиками і т.д .. Ці результати в розмноженні (шкідливих) кишкових бактерій. В результаті травлення та імунні реакції слабшають і навіть більше проблем з загального благополуччя можуть виникнути.

Варто взяти в таких ситуаціях добавок, які забезпечують бактерії, такі як Lactobacillus ацидофілін, які є частиною нормальної кишкової мікрофлори.

Висока якість продукції - AC Zymes забезпечує тільки в одній капсулі 2 мільярдів тих дружніх бактерій. Такий продукт називається пробіотика і це приносить користь функціонування нашого організму.

Lactobacillus ацидофілін є особливо стійкі і вигідно бактерії. Це може жити так довго, як 10 днів або більше в травній системі. Численні наукові дослідження показали, що Lactobacillus ацидофілін уповільнює розповсюдження деяких шкідливих мікроорганізмів, головним чином, шляхом створення кислому середовищі, несприятливі для деяких патогенних мікроорганізмів, таких як клостридії, кишкова паличка бактерій і грибів, шляхом звільнення речовин, які мають ефект антибіотиків або по конкуренція за харчові з іншими мікроорганізмами. Варто відзначити, що Л. ацидофілін беруть участь також переварюванню їжі шляхом збільшення поглинання білків, жирів і деяких мінералів, таких як: мідь, кальцій, залізо, цинк і марганець. Вони також мають можливість зробити деякі з вітамінів: ніацин, рибофлавін, вітамін B1 (тіамін), пантотенова кислота, а також вони знижують зниження рівня холестерину в крові. Lactobacillus ацидофілін допомагає забезпечити підтримку для здорової травної системи, допомагаючи підтримувати нормальні бактерія флору шлунково-кишкового тракту. Л. ацидофілін є дуже корисними в лікуванні грибкових інфекцій, а також лікування допомогу від вугрової висипки і шкірних захворювань.

Використання адаптера Zymes на щоденній основі між прийомами їжі допоможе зберегти хороше травлення і здоров'я кишечника. Капсула покриття бактерії стійкі до шлункової кислоти і, отже, гарантує високу якість цього продукту.

УВАГА!
Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
У разі діареї достатньо взяти Acidophilus протягом 5-6 днів, щоб повернутися до нормальної кишкової флори, крім прийняття формулу, щедрі заходи (велика витрата рідини) також повинні бути прийняті!
У разі будь-яких шлунково-кишкового дискомфорту, стану або захворювання (наприклад, діарея, виразки, хвороба Крона) шукати кваліфіковану медичну консультацію, перш ніж приймати продукт.
Під час лікування серйозних грибкових інфекцій (дерматологічних проблем або гінекологічного) і після лікування, ви повинні прийняти Acidophilus в дозі та тривалості, приписані вашим лікарем.
У боротьбі з грибковими захворюваннями часник і амінокислоту аргінін також може бути корисним.
Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
МАГАЗИН CALIVITA

ИНФОРМАЦИЯ

CALIVITA
МАГАЗИН
ВЕБ-МАГАЗИН
Назад к содержимому