Rhodiolin - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Rhodiolin
капсулы, 120 шт.

Дозировка
взрослым - 1 капсула 2-3 раза в день после еды

Ингредиенты
100мг Rhodiola rosea
5мг Цинк

Снижение стресса
Роза гор

Практически каждый день человек попадает в стрессовые ситуации. Постоянное стремление соответствовать предъявляемым требованиям в семье и на работе, различного рода конфликты, финансовые проблемы, шум большого города и загрязнение окружающей среды – все это приводит к возникновению стресса. А, как известно, затянувшийся стресс наносит значительный вред организму.

Для кого?
Родиола розовая
Произрастает на высоте 3000 метров. Ее еще называют золотым корнем или полярным корнем. Народы Южной и Средней Азии используют целебные свойства этого растения уже не одно тысячелетие, о чем свидетельствуют найденные в Тибете рукописи.
Родиола розовая – это особый вид адаптогена. Свойства, которыми она обладает, ставят ее на первое место среди других адаптогенных веществ. Согласно народной медицине ее активные вещества поддерживают защитную функцию организма, снижают симптомы, вызванные стрессом и переутомлением, восстанавливают нервную систему и обладают тонизирующим эффектом. Другим активным веществом данной формулы является цинк, способствующий правильной работе иммунной системы и репродуктивных органов, а также нормальному делению клеток.
Улучшает общее самочувствие, помогает сохранить умственную активность, дарит организму энергию. Особенно рекомендуется тем, кто каждый день подвергается повышенным умственным и физическим нагрузкам.

Rhodiolin (родіола рожева) - харчова добавка

опис:
Людина піддається постійному напрузі протягом дня. Намагаючись виправдати очікування в будинку і на роботі, конфлікти, фінансові проблеми, шуму та забруднення навколишнього середовища є напруженим і все це може бути особливо шкідливо для нашого організму в довгостроковій перспективі. Родіола був застосований протягом століть і є природним вирішенням цих проблем.
  
Rhodiolin
(родіола рожева) є членом сімейства толстянкових рослин, і росте в холодних регіонах північної півкулі. Він знаходиться в арктичних регіонів Сибіру, і в більш помірному кліматі, вона обмежена гірських районах. Rhodiolin багата кілька корисних поживних речовин, включаючи флавоноїди, дубильні речовини, ефірні масла, і антиоксидантів. Більшість інтересах здоров'я в Rhodiolin, однак, у тому, що його зміст декількох типів фітохімічні званих фенілпропаноідов. Фенілпропаноідов в Rhodiolin такі як rhodioniside, розавін, і rosiridin по всій видимості, відповідає за адаптогенним властивостями Rhodiolin в. Адаптоген це речовина, яка допомагає організму справитися з, і протистояти несприятливим умовам, такі як психічного або фізичного стресу, і надає нормалізує вплив на обмін речовин.

Кілька різних гормонів моноамін neurotransmitting (наприклад: серотонін, допамін) відіграють важливу роль в регуляції настрою, сну, уваги, сприйняття, рухову активність і сексуальність. Ці нейротрансмітери розбиті за допомогою ферменту моноаміноксидази (МАО). Деякі дослідження показали, що фенілпропаноідов в Rhodiolin може відігравати певну роль в інгібуванні дію МАО, і, таким чином, може допомогти оптимізувати рівень настрою підйомного нейротрансмітерів. Деякі дослідження також показали, що Rhodiolin може підтримувати рівень бета ендорфінів в організмі. Бета ендорфіни природні анальгетики (знеболюючі), отриманих в нашому організмі.

Доповнення з Rhodiolin може забезпечити живильну підтримку для зняття стресу, розумової активності та життєвої сили, і загальне відчуття благополуччя.

Пам'ятайте!
Проконсультуйтеся з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-яке доповнення.
Не перевищуйте рекомендованої добової дози.
Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Ключові слова: Rhodiolin, Calivita, родіоли, чотки гірські, арктичний корінь, золотий корінь, стрес, адаптація, депресія, пам'яті, антиоксидант, афродизіак

Назад к содержимому