Communiguard - Mагазин Каливита

Перейти к контенту

Communiguard

CommuniGuard
1 шт.

Защита от электросмога


B нашей каждодневной жизни мы не можем полностью оградить себя от вредного воздействия электрических приборов. Бытовая техника, телевизоры, компьютеры, ноутбуки и мобильные телефоны создают вокруг себя магнитное поле.

Для кого?
Коммунигард — это информационно обработанная фольга, действие которой основано на законах биофизики. Данное приспособление защищает наш организм от вредного воздействия электромагнитного поля.

Communiguard:

безопасен в использовании;
на микроволновые печи прибор крепится с наружной стороны,
так как фольга сделана из алюминия;
неиспользованная фольга должна храниться в месте, недоступном
для детей;
коммунигард не является терапевтическим прибором, он не может
применяться в лечебных целях.

Резюме:

Наше повсякденне життя неможливо уявити без електричних приладів. Побутова техніка, комп'ютери і найбільш часто використовувані мобільні телефони, які зберігаються близько до нашого тіла весь час оточені магнітними полями. COMMUNIGUARD є informatically лікування фольги, яка функціонує відповідно до принципів біофізики.

Кожен блок в дію електричним струмом, оточений електричних і магнітних полів. Найбільш часті побутові джерела електромагнітних полів побутова техніка, комп'ютери, телекомунікаційні пристрої, телевізори, мобільні телефони, автомобілі і прості електричні дроти, а також. Ці поля - особливо, якщо вони знаходяться в контакті з нами на довгостроковій перспективі - може вплинути на функціонування нашого організму. Вони можуть змінити відповідні цикли сну і неспання, і вони часто звинувачують у інших негативних ефектів (наприклад, головні болі, розігрів вух і особи, порушення сну, загального зневіри, втоми і т.д.)

COMMUNIGUARD є простою touse informatically лікування фольги, які можуть допомогти захистити нас, проти вищевказаних об'єктів, що володіють електромагнітне поле. Це можна зробити, узгодження шкідливих Уельс, що впливають на наш організм.

Інструкції: обережно видаліть захисну плівку і прикріпіть її до задньої панелі телефону або на батареї. Не обрізайте його! Це може бути аналогічним чином застосований і на інших електричних пристроїв, або на автомобілях. У разі мікрохвильова піч, завжди застосовувати його на зовнішній поверхні, а фольга виконана з алюмінію! Невикористані плівки повинні зберігатися в недоступному для дітей місці.

COMMUNIGUARD НЕ лікувальний обладнання, воно не може замінити консультації лікаря і лікування! Якщо у вас є які-небудь compaints, зверніться до лікаря!

Назад к содержимому