Shark Aid - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Shark Aid
таблетки, 90 шт.

Дозировка
2 таблетки 3 раза в день перед едой

Ингредиенты
750мг 100% Акулий хрящ
Акулий хрящ

Сила акул

Акулы живут на Земле около 400 миллионов лет и за все это время совершенно не изменились. Эта так называемая белая рыба обладает прекрасным иммунитетом. Применяемый в качестве диетической добавки акулий хрящ поддерживает здоровье суставов.

Для кого?
Исследователи морских глубин называют акулу «универсальной живой машиной». Акулы никогда не спят, не отдыхают и тем не менее остаются невероятно сильными и здоровыми. Это открытие было сделано учеными всего несколько лет назад. В чем же секрет силы акулы? Возможно, главной причиной выживания акул на протяжении 400 миллионов лет является их организм, который каждой своей клеткой помогает им в этом. Структура их тела, органов чувств и способность организма к сопротивляемости безукоризненны. Более того, у них, кроме человека, нет врагов. У акул нет костей – только хрящи, которые составляют 6-8% от общего веса их тела.
Крепкая иммунная система акул заслуживает отдельного внимания. Раны у них заживают быстро, а какие-либо инфекции просто не имеют ни малейшего шанса выжить. Характерной чертой иммунной системы акул является постоянная выработка антител, в то время как иммунная система человека большую часть времени пребывает в «спящем» состоянии и активизируется только тогда, когда необходимо победить какую-либо инфекцию.
«Shark Aid» – это диетическая добавка, содержащая акулий хрящ. Активные вещества акульего хряща помогают суставам оставаться здоровыми. Данный препарат рекомендуется, в первую очередь, спортсменам и людям, чья деятельность связана с высокой физической нагрузкой. Мы также рекомендуем его пожилым людям для поддержания здоровья хрящевой ткани.
Резюме:
Акули живуть на Землі вже більше 400 мільйонів років в незмінному вигляді. Ці так звані хрящові риби обробляти відмінне здоров'я, і ​​кожна частина їх тіла служить їх виживання. Застосовують в якості харчової добавки, хрящ акули підтримує здорове функціонування суглобів.

Акули з'явилися більше 400 мільйонів років тому, і, як вважається, першими тваринами, розробити комплексну багатоступеневу імунну систему. Хоча механіка акули імунної системи не повною мірою вивчені і не розумів, акули, дійсно здається, виключно стійкі до хвороб і інфекції. Однією з причин може бути те, що, в той час як люди мають антитіла, які "сплячих" і повинна бути активована, щоб реагувати на збудника, акули, здається, є антитіла, які генетично закодовані, щоб бути готовим весь час. Таким чином акула може мати набагато більш швидкий і ефективний імунну відповідь, ніж людей. Як добре, акули є два, унікальні лімфатичні органи (epigonal і Лейдіга залози), які знаходяться в будь-яких інших видів тварин. Наявність двох додаткових залоз, що беруть участь в лейкоцитів (тобто білі клітини крові) освіта може забезпечити надійну підтримку імунній системі, але вона також може бути компенсація за те, що акули не мають кістки, типові місця для виробництва лейкоцитів в організмі людини.

Скелети акул, зроблений повністю з хряща, і це може бути ще одним фактором, так як деякі дослідження показали, що акулячий хрящ, як правило, пригнічують утворення і ріст нових кровоносних судин. Такі дії можуть заблокувати деякі патогенні розвиток в організмі, так як такі події може зажадати більшого кисню і кровопостачання рости і розширювати свій вплив на обмін речовин.

Інші дослідження зосереджені на акулячого хряща в якості харчової допомоги для суглобів. Це може допомогти забезпечити поживні речовини, які використовуються в належному chondrification (будівля нової хрящової тканини), і деякі дослідження показали, що акулячий хрящ має протизапальні властивості.

УВАГА!
  • Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Цей продукт не рекомендується для тих, хто в очікуванні операції або операції, або до, або після процедури.
  • Не приймати цей продукт під час вагітності або годування.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому