Ginkgo XC - Mагазин CaliVita International

Перейти к контенту
Ginkgo XC
100 таблеток

Дозировка
взрослым – 1 таблетка ежедневно или по рекомендации врача.

Ингредиенты
90мг Листья гинкго билобы
Гинкго билоба

Гинкго билоба – двудомное лиственное дерево, обладающее особыми свойствами. Оно невероятно выносливое и настоящий долгожитель.
Это дерево уникально в своем роде и не имеет себе подобных в растительном мире.

Для кого?
Активные вещества гинкго билобы можно поделить на две группы: флавоноиды и терпены.
Все экстракты из данного растения основаны на этих двух компонентах.
Гинкго билобу рекомендуется принимать в следующих случаях:

Нарушения артериального кровообращения, которые могут быть результатом сгущения крови или образования тромбов. Вследствиеэтого кровь плохо поступает к таким жизненно важным органам, как, например, сердце. Гинкго поможет решить эту проблему, способствуянормализации кровообращения.
Цереброваскулярная болезнь, артериосклероз головного мозга: гинкго билоба препятствует спазму артерий.
Инсульт: лабораторные исследования подтверждают, что гинкго благодаря своим антиоксидантным свойствам и регулирующему действию на кровеносные сосуды способствует быстрой постинсультной реабилитации.
Ухудшение памяти/концентрации внимания: усиливая циркуляцию крови в артериях и капиллярах, гинкго билоба поможет избежать таких неприятных симптомов как забывчивость, головная боль, головокружение.
Нарушение функций слуха и зрения: благотворно действуя на кровеносные сосуды, гинкго может решить некоторые проблемы со зрениеми слухом.
Гинкго особенно рекомендуется тем, у кого часто мерзнут руки и ноги, и тем, кто плохо переносит холодное время года.
Предменструальный синдром (ПМС): гинкго билоба облегчает дискомфортные проявления предменструального синдрома.
Болезнь Альцгеймера: заболевание характеризуется потерей памяти, поэтому гинкго билоба может применяться как вспомогательноесредство при его лечении.
Кроме того, гинкго является прекрасным антиоксидантом, защищающим клетки от вредного воздействия свободных радикалов.

Внимание!

• Во время беременности и кормления грудью не следует принимать гинкго билобу!
• Формула не рекомендуется детям!
• Перед применением формулы проконсультируйтесь с врачом, если у вас диабет и проблемы со свертыванием крови!
Резюме:
Ginkgo XC є висока формула потенції, що містить 90 мг Гінкго білоба екстракт для підтримки нормального кровотоку і функції головного мозку. Екстракт гінкго також забезпечує сильні антиоксидантні властивості, щоб захистити наші клітини від вільних радикалів.

Гінкго білоба є одним з найдавніших дерев історії Землі. Незважаючи на це сталося не раніше, ніж в 17-му столітті, що стало широко відомим в західному світі (перше деревце, які все ще живий, був посаджений в 1730 році в Нідерландах), вона стає все більш і більш популярним. Завдяки відмінним користю для здоров'я, сьогодні він є одним з найбільш широко продаються трав.

Гінкго білоба leavesGinkgo є одним з найдавніших дерев історії Землі. Незважаючи на це сталося не раніше, ніж в 17-му столітті, що стало широко відомим в західному світі (перше деревце, які все ще живий, був посаджений в 1730 році в Нідерландах), вона стає все більш і більш популярним. Завдяки відмінним користю для здоров'я, сьогодні він є одним з найбільш широко продаються трав. Гінкго білоба листяне дерево, яке є єдиним, існуючих видів філії Ginkgophytae. Це можуть бути розроблені приблизно 200 мільйонів років тому, в кам'яному столітті історії Землі; Тому він часто згадується як живого викопного. Він унікальний тим, рослинному, він не має близьких родичів.

Гінкго є корінним в Китай, але, завдяки своїй популярності, він широко поширився по всьому світу. Це існували практично незмінним протягом 150 мільйонів років, які можуть бути віднесені до того, що в цій області клімат залишався помірно під час і після льодом віку. Пізніше він вижив завдяки допомозі ченців, як і для його чудових переваг для здоров'я, яким вони поклонялися його як священне дерево.

Активні речовини гінкго білоба можна розділити на дві групи: флавоноїди і терпени. Найбільш важливі активні агенти флавоноїдів групи kempferol і кверцетин. З активних агентів, що належать до групи терпенові ginkgolid і bilobalid найбільш значним. Два останніх речовини можуть бути знайдені тільки в цій рослині. Гінкго флавоноїди сприяють нормальному функціонуванню серцево-судинної системи і адекватний кровотік, а також, отже, кисню і поживних речовин в клітини. Тому особливо рекомендується в літньому віці (для підтримки оптимального рівня функціонування головного мозку), у разі перенапруги, або для осіб, що зазнають часті холод кінцівок. Крім того гінкго є потужним антиоксидантом, його активні агенти можуть запропонувати допомогу проти клітини шкідливої ​​дії вільних радикалів.

УВАГА!
  • Формула не рекомендується для дітей.
  • Під час вагітності та годування його використання слід уникати!
  • Пацієнти, що страждають діабетом, або згортання крові проблеми повинні проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж приймати його!
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
МАГАЗИН CALIVITA

ИНФОРМАЦИЯ

CALIVITA
МАГАЗИН
ВЕБ-МАГАЗИН
Work with us
Назад к содержимому