Stress Management - Mагазин Каливита

Перейти к контенту

Stress Management

Stress Management B-Complex
таблетки, 100 шт.

Дозировка
1 таблетка в день во время еды.

Ингредиенты
1.3мг Витамин B1
1.8мг Витамин B2
15мг Niacinamide
5мг Pantothenic acid
2мг Витамин B6
100мкг Фолиевая кислота
100мг Холин
100мг Інозитол
2мкг Витамин В12
60мг Витамин C
13.5мг Magnesium
Комплексная формула от стресса

Основа спокойной жизни

Формула «Stress Management B Complex» рекомендуется тем, кто постоянно подвергается стрессам в повседневной жизни. Под воздействием стресса потребность организма в витаминах возрастает.

Для кого?
Основными активными веществами данного препарата являются витамины группы В. Они эффективно поддерживают работу нервной системы и принимают участие в процессе выработки энергии. Некоторые витамины группы В действуют как катализаторы в определенных физиологических процессах, они также принимают участие в углеводном обмене (В1, В2, В3 и В5), жировом обмене (В1, В2, В3, В5 и биотин), белковом обмене (В2, В5, В6) и нуклеиновом обмене (В1). Таким образом, комплексные витамины группы В позитивно воздействуют на энергетический баланс организма, поэтому они особенно рекомендуются в случае усиленной умственной и физической нагрузки.
Холин (В8) и инозитол (В9) – это важные элементы, передающие нервные импульсы. Другим компонентом данной формулы является витамин С – мощный антиоксидант. Он принимает участие в работе защитной системы организма, поддерживает здоровье нервной системы. Еще одним важным ингредиентом является магний, стимулирующий работу нервной системы. Он также принимает участие в процессе выработки энергии и способствует правильной работе мышц.
Более того, ингредиенты данной формулы помогают сохранить здоровье кожи и слизистой оболочки, принимают участие в кровообразовании и делении клеток, а также в процессе выработки определенных веществ, необходимых для оптимальной работы всего организма.
Резюме:
Таблетки, що містять повний спектр вітамінів групи В і вітаміну С і магнію. Заспокійливий нервову напругу і заспокоїти, захистити серцево-судинну систему.

За часів фізичного або психічного стресу, поживних потреб наших метаболізму зростає. Це може бути особливо вірно для поживних речовин, що належать до сімейства Б вітамінів, з двох основних причин. По-перше, вони відіграють важливу допоміжну роль у виробництві енергії і функції центральної нервової системи, а по-друге, вони розчиняється у воді, і, таким чином, не зберігаються в організмі. Ці фактори можуть зробити вітаміни більш чутливі до виснаження під час стресу в порівнянні з іншими поживними речовинами. Ось чому якість комплекс вітамінів з високою біологічною формує основу CaliVita's® управління стресом продукту.

Вітаміни, що входять в цей комплекс включають B1 тіамін, В2 рибофлавін, В3 ніацин, В5, пантотенова кислота, В6 піридоксин, B7 біотин, B8 инозитол, В9 фолієвої кислоти і B12 кобаламин. Холін, в той час як технічно не вітамін, часто включається в цю групу, як це працює в тісному взаємозв'язку з фолієвою кислотою і кобаламин. Деякі з цих життєво важливих поживних речовин беруть участь в метаболічних процесах, які перетворюють вуглеводи і жир в енергію. Крім того, вітаміни групи В відіграють важливу роль у формуванні та виробництва червоних кров'яних клітин, які відіграють важливу роль за перенесення кисню до клітин. Кілька вітаміни відіграють важливу роль у виробництві гормонів і регуляції рівня холестерину в крові. Інші, такі як холін і інозитол відіграють важливу роль у передачі нервових імпульсів, підтримує цілісність нервових клітин і сприяють нормального функціонування центральної нервової системи.

CaliVita ® посилюється формулу з додаванням вітаміну С і магнію. Вітамін С є ще одним водорозчинних вітамінів, що сприяє синтезу деяких neurotransmitting гормонів, які мають життєво важливе значення для функціонування мозку і може впливати на настрій. Крім того, вона сприяє процесів виробництва енергії нашого тіла. Магній також життєво важливе значення для підтримки процесу перетворення жирів і вуглеводів в корисну енергію.

Примітки:
При прийнятті комплексу вітамінів сеча може стати темно-жовтого і мають специфічний запах, з постійним фізичного навантаження - наприклад, у професійному спорті - це може бути ледь помітні.

УВАГА!
  • Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому