D-drops - Mагазин CaliVita International

Перейти к контенту
D-drops
30 мл

Дозировка
ежедневно по 3 капли

Ингредиенты
1200М.Е. Витамин D3
D-drops Family Pack (4x30 мл)
Жидкий витамин D

Продукт изготовлен исключительно из натуральных компонентов.

По данным исследований около 70 % населения испытывает дефицит витамина D. Мы экстрагировали активное вещество, витамин D3, из печени трески и добавили тк нему натуральные ароматизаторы. Он легко дозируется, его можно добавлять в еду и напитки. Данная формула обеспечит всю вашу семью витамином D.

Для кого?
- тем, кто большую часть времени проводит на открытом воздухе;
- тем, кто пытается пытается избавиться от лишнего веса, так как они нуждаются в большем количестве витамина D;
- всем, кто желает поддержать свой иммунитет, так как витамин D принимает участие в работе иммунной системы;
- тем, кто желает сохранить здоровье костей и зубов;
- беременным женщинам, так как данный витамин способствует правильному развитию костной системы эмбриона, а также сохраняет здоровье костной ткани будущей матери;
- кормящим матерям, так как витамин D поддерживает необходимый уровень витаминов в организме в этот период;
- вегетарианцам;
- тем, кто страдает от солнечного дерматита.

Длительный дефицит витамина D повышает риск возникновения следующих состояний: слабые кости, частые переломы костей, частые инфекции, респираторные заболевания, сезонные депрессии и мышечная слабость.

Особенности применения: беременным женщинам, кормящим матерям и детям до 14 лет перед употреблением посоветоваться с врачом. Не рекомендуется употреблять при повышенной чувствительности к составным диетической добавки.
Резюме:
Відтепер на збереженні вашого здоров'я стає простіше. Ми представляємо вам D-краплі, останнє вітаміну D формули CaliVita®-х років. Ми створили D-краплі, так що його використання може бути простим і легко, як персоналізовані для кожного члена сім'ї. Будучи рідка з крапельницею, легко дозувати в індивідуальний спосіб, як для дітей або людей похилого віку. Смак приємний Завдяки своїй природній цитрусових інгредієнтів і в той же час не дуже характерно, так що він може бути змішаний в харчових продуктах і напоях. У процесі виготовлення цієї рідини формулу ми не застосовуємо ніяких штучних ароматизаторів, цукру, підсолоджувачів і штучних барвників.

Не тільки легко застосовувати, наш новий продукт містить D3 холекальциферол, найбільш активної форми вітаміну D, який краще піднімає рівень вітаміну D крові, ніж D2 (ергокальциферолу) формі. Кращий природне джерело вітаміну D3 є риб'ячий жир, тому ми також включили його в нашу формулу. Крім того, порція також економічна, а одна пляшка може містити цілих 300 доз. * D-краплі добре оплачувану інвестицій для збереження здоров'я. Адекватні рівні вітаміну D може призвести до зниження випадків захворювання на грип на 90%, так що, звичайно, ми могли б заощадити гроші, витрачені на лікування грипу. **

У світлі результатів останніх кількох років, кілька медичних організацій, у тому числі в Національному інституті охорони здоров'я Гарвардського університету, підтримують ідею збільшення справжній офіційно рекомендовану добову дозу вітаміну D, принаймні, 30-60%.

Його добавок особливо важливо в темряві, восени і взимку, під час вагітності, в органи у сфері розвитку, після менопаузи, в літньому віці, а також у разі виникнення проблем поглинання і ожиріння.

За допомогою CaliVita® ви також можете зробити щось для вашого здоров'я надзвичайно простим і ефективним способом з натуральних інгредієнтів. Візьміть цю можливість.

* Counting with recommended daily dose (for adults 3 drops – 1200 IU/day)
Ingredients/3 drops (approx.0,1 ml):
Vitamin D3 1200 IU

Увага.
  • Не перевищуйте рекомендовану денну дозу.
  • Тримати подалі від прямих сонячних променів.
  • Не застосовувати в разі гіпокальціємії.
  • У разі каменів у нирках і саркоидозом, проконсультуйтеся з лікарем.
  • У разі застосування будь-якої іншої формула, що містить вітамін D, проконсультуйтеся з лікарем.
МАГАЗИН CALIVITA

ИНФОРМАЦИЯ

CALIVITA
МАГАЗИН
ВЕБ-МАГАЗИН
Назад к содержимому