Mega qProtect - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Mega qProtect
таблетки, 90 шт.

Дозировка
1-2 таблетки в день во время еды

Ингредиенты
10мг Бета-каротин
1.5мг Retinol
5мг Lycopene complex
100мг Витамин C
100мг Аскорбилпальмитат
100М.Е. Tocopherol complex
50мкг Selenium
8мг Цинк
2мг Manganese
100мг L-Cysteine
10мг L-glutathione
100мкг Альфа-ліпоєва кислота
20мг Ginkgo biloba extract
15мг Green Tea Extract
5мг Лохина
Антиоксидант в мега дозе

Непроницаемая защита

Основными ингредиентами данного комплекса являются различные растительные экстракты (гинкго билоба, зеленый чай и черника), которые, кроме антиоксидантного эффекта, обладают и другими полезными для организма свойствами. В комплекс также входят витамины и микроэлементы, усиливающие антиоксидантный эффект данного препарата.

Для кого?
«Mega Protect 4 Life» является высококачественным продуктом, разработанным специально для повышения антиоксидантной защиты всего организма.

Антиоксиданты

Антиоксиданты – это вещества, помогающие защитить организм человека от вредного воздействия свободных радикалов, способствуя тем самым правильной работе клеток и тканей организма. Одним из самых известных антиоксидантов является коэнзим Q10. К антиоксидантам также относятся: ретинол, бета каротин, ликопин, витамины С и Е. Из микроэлементов подобными свойствами обладают селен, цинк и марганец.

Растительные экстракты

Гинкго билоба обладает мощным антиоксидантным эффектом, так как содержащиеся в нем флавоноиды поддерживают работу кровеносной системы, способствуют снабжению клеток кислородом и питательными веществами, помогая тем самым сохранить физическую и умственную активность. Зеленый чай содержит значительное количество кофеина, который ускоряет обменные процессы и помогает сохранить бодрость духа. Он также богат полифенолами, обладающими антиоксидантными свойствами. Черника содержит много антоцианинов и некоторые витамины.
L-цистеин, L-глутатион и альфа-липоевая кислота являются ингредиентами, обладающими антиоксидантными свойствами.
Резюме:
Mega qProtect є формула високої якості, розроблений спеціально для збільшення антиоксидантний захист. Основні інгредієнти формули різні рослинні екстракти (гінкго білоба, зелений чай, і чорниця), які відомі своїми антиоксидантними властивостями і багатьох інших вітамінів і мікроелементів, щоб підтримати наше здоров'я. Він також містить вітаміни та мікроелементи, які ще більше підвищити його антиоксидантну дію, а також підтримка на наше здоров'я. Mega qProtect є унікальним, висока якість формула розроблена спеціально для підвищення антиоксидантний захист, якій ретельно відібрані інгредієнти ефективно підтримувати здорове функціонування нашого організму.

Багато вчених вважають, що причиною старіння, або, принаймні, один з факторів, є шкода, заподіяна клітини нашого тіла по крайньої нестабільності та реактивної атомів, відомих як вільні радикали. Як правило, електрони, що оточують ядро ​​атома в парах. Окислювальні процеси в нашому організмі, такі як перетворення їжі в енергію, викликає деякі з цих атомів втратити електрон, перетворюючи їх на вільні радикали ... тобто, атом з upaired електрона в його зовнішньому кільці. Як електрони мають сильний ухил на існування в парах, а не окремо, вільний радикал буде красти електрона він потребує з іншого нормального атома, перетворюючи звичайний атом у вільний радикал, і початку ланцюгової реакції утворення вільних радикалів.

Ліпіди, що входять до складу клітинних мембран і ДНК всередині мітохондрій клітин, як видається, схильні сприяє цій ланцюгової реакції, які, з часом може викликати порушення в клітинній функції. Якщо досить ушкоджень, викликає, клітина може померти.

Антиоксиданти
Антиоксиданти є речовини, які здатні уповільнити або порушити ланцюгову реакцію утворення вільних радикалів, їх здатністю віддавати один електрон вільному радикалу, не стаючи нестійким себе. Ця група речовин включають вітамін А (ретинол, бета-каротин), вітамін С, вітамін Е (токоферол), лікопін і Ubiquinone (CoQ10). Крім того, флавоноїди і поліфеноли, багаті видами рослин, таких як Гинко білоба, зеленого чаю, і чорниці, виставляю сильні антиоксидантні властивості.

Інші речовини, які показали властивості мураха-оксидантів, або допомогти підтримати антиоксидантну процес включає в себе L-цистеїн, L-gluthionine, альфа-ліпоєва кислота і селен мікроелементів, цинк і марганець.

Рослинні екстракти
Гінкго білоба спеціальний завод. Це надає могутню антиоксидантну дію, його флавоноїди підтримують нормальне функціонування серцево-судинної системи та належного потоку крові, виділення кисню і поживних речовин до клітин, допомагаючи зберегти фізико-психічний настороженість. Зелений чай містить значну кількість кофеїну, який збільшує швидкість метаболічних процесів, і допомагає підтримувати настороженість. Він багатий на поліфеноли антиоксиданту.

УВАГА!
  • Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
  • Використання цього продукту не рекомендується під час вагітності, догляду за хворими, для тих, хто приймає антикоагулянтів, або для тих, з майбутньої операції або медичної процедури.
  • Хворі на цукровий діабет повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем перед використанням цього продукту.
Назад к содержимому