VitalMan - Mагазин Каливита

Перейти к контенту

VitalMan

VitalMan
таблетки, 60 шт.

Дозировка
1-2 таблетки в день после еды.

Ингредиенты
100мг Siberian Ginseng
100мг Muira Puama
50мг Turnera
50мг Йохимбе
50мг Nettle
100мг Guarana extract
25мг Ягода катубы
50мг Sarsaparilla Root
Тонизирующее средство для мужчин

Вопрос сексуальности и зачатия потомства и в наши дни не менее актуален, чем тысячи лет назад. И это не удивительно, ведь сексуальная жизнь оказывает большое влияние на каждодневную жизнь человека, его настроение, самочувствие, качество работы, более того, – на отношение к другим людям, способность проявлять терпимость и понимание. Напряжённое нервное состояние, психические перегрузки отрицательно влияют и на сексуальную жизнь. Панацеей в этом случае могут быть некоторые лекарственные растения, традиционные в народной медицине. С помощью растений можно решить проблемы, связанные с увеличением предстательной железы, её воспалением.

Для кого?
Катуаба (бразильский можжевельник) улучшает физические кондиции, «оживляет» нервную систему.
Корень лекарственной сарсапариллы – противовоспалительное, антисептическое и жаропонижающее средство. Кофеин, содержащийся в гуаране, действует возбуждающе, усиливает сопротивляемость организма. Сибирский женьшень повышает приспособляемость организма и его способность легче переносить стрессовые ситуации, участвует в строительстве клеток, благотворно влияние на общее состояние и самочувствие. Лириозму индейцы Амазонки называют «древом потенции» или «мужским корнем». Она не только повышает сексуальную активность, но и улучшает обмен веществ, укрепляет нервную систему. Может применяться при общей усталости. Мака усиливает либидо и сексуальные чувства, является общим стимулирующим средством.
Резюме:
Тема сексуальності і покоління нащадків так само стара, як саме людство саме. Наша сексуальне життя впливає на наше повсякденне життя, і це також має назад. Трав'яні інгредієнти в життєво важливих хлопця традиційно використовуються в народній медицині для підтримки здорових чоловіків статевої функції.

Крім містить велику кількість корисних флавоноїди, вітаміни, мінерали та амінокислоти, сибірський женьшень містить унікальний комплекс, відомий як гінсенозіда. Дослідження показали, що гінсенозід є адаптоген, який допомагає підвищити стійкість метаболізм на стрес і втому. Схоже, щоб бути корисним у підтримці розумову і фізичну працездатність, а деякі дослідження показали, це може допомогти підвищити лібідо і сексуальної продуктивності.

Є кілька південноамериканських чагарників, таких як Muira Puama (так званий "потенції дерева" перуанським індіанцям), catauba Даміана, і маку (іноді згадується як "перуанської женьшеню"), які були використані для тисяч років корінне люди басейні Амазонки, щоб підвищити потенцію і статевий потяг. Сучасна наука виявила, що ці рослини містять багато корисних фітохімічні, і багатий зміст ефірних масел, рослинних стеролів і унікальними алкалоїдів можна пояснити їх повідомили про зміцнення впливу на сексуальному життєвої сили і продуктивності. Гуарана містить стимулятор кофеїн, який може мати позитивний вплив на витривалість і фізичну працездатність. Кропива (Urtica дводомної) допомагає підтримувати здорову функцію передміхурової залози, які відіграють ключову роль в статевої функції.

УВАГА!
  • Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Цей продукт містить стимуляторів. Таким чином, ви не повинні приймати його, якщо у вас високий кров'яний тиск, будь стану серцево-судинної, якщо ви страждаєте від гіпертонії або головні болі, або проблеми зі сном. Якщо ви не впевнені, зверніться з вашим лікарем, перш ніж приймати цей продукт.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому