Pure Yucca - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Pure Yucca
капсулы, 100 шт.

Дозировка
взрослым - 1 капсула 2-3 раза в день во время еды

Ингредиенты
500мг Порошок стебля юкки
Детоксикатор

Волокнистый очиститель

Юкка, называемая «деревом жизни», является замечательным детоксифицирующим, очищающим и иммуностимулирующим средством. Основные свойства юкки обусловлены одним из ее ингредиентов, сапонином. Это вещество широко применяется в народной медицине, так как обладает муколитическим эффектом.

Для кого?
Юкка – вечнозеленое растение, произрастающее в США, Мексике и на Карибских островах. Некоторые травы (например, одуванчик, крапива и кора белой ивы) способствуют процессу выведения шлаков из организма и улучшают общее самочувствие, ускоряя обмен веществ. Юкка обладает похожим и даже более сильным эффектом. Секрет юкки заключается в том, что это растение способно выживать в самых суровых климатических условиях. Экстракт этого растения содержит энзимы, сапонин, хлорофилл, антиоксиданты и другие активные вещества. Сапонин обладает свойствами натурального стероида, при этом он не имеет побочных эффектов (если придерживаться рекомендуемой дозы), не нарушает работу пищеварительной системы, что часто случается при употреблении искусственных стероидов или же стероидов животного происхождения. Ускоряет процесс распада органических веществ в кишечнике, являясь естественным очистителем толстой кишки. Способствует лучшему усвоению питательных веществ.
Резюме:
Юкка, називається "дерево життя", є видатним детоксикації, чищення, імунна система підтримки речовину. Його головний ефект обумовлений одним з її компонентів, сапоніни в народній медицині. Ця речовина застосовується в основному для його муколітичний ефекту і його детоксикації дій.

Багато в чому інтерес до охорони здоров'я в Юкка була через його високого вмісту природного, миючих засобів, як з'єднання міститься в рослинах званих сапоніни. Сапоніни отримав свою назву від латинського слова "SAPO" означає мило. Сапоніни погано засвоюється організмом людини обмін речовин, і це є одним з факторів, які можуть доводиться віри серед багатьох натуропатів, що Юкка допомагає очистити шлунково-кишковий тракт. В якості природного сечогінного, сапоніни може сприяти збільшенню усунення відходів з організму за допомогою процесу діурезу. Крім того, дослідження показали, що сапоніни можуть допомогти знизити рівень холестерину в крові шляхом зв'язування жовчних солей і робить їх недоступними для надання допомоги в поглинанні холестерину. Сапоніни також може прискорити розкладання і absoption деяких поживних речовин, таких як кальцій і кремній, тим самим підвищуючи травлення та ліквідації відходів.

УВАГА!
  • Проконсультуйтеся з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Цей продукт призначений тільки для дорослих.
  • У якийсь чищення або детоксикації режиму, достатнє споживання рідини рекомендується. Пийте принаймні 2 до 3 літрів рідини щодня, щоб допомогти полегшити ліквідацію відходів.
  • Якщо ви відчуваєте які-небудь неприємні наслідки в результаті прийняття цього продукту, припинити використання і проконсультуватися з лікарем.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому