Liver Aid - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Liver Aid
капсулы, 100 шт.

Дозировка
1-3 капсулы, спортсменам 3-6 капсул в день во время еды.

Ингредиенты
100 мг L-аргинин
100 мг L-цистеин
100 мг L-орнитин
100 мг Метионин
100 мг Альфа-кетаглютариновая кислота
60 мг Экстракт расторопши
50 мг L-карнитин
25 мг Холин
12.5 мг Альфа-ліпоєва кислота
25 мкг Хром
10 мкг Селен
Гепатопротектор

Печень часто называют «универсальной лабораторией». Она выполняет множество функций – является центром углеводного, жирового и белкового обменов, принимает участие в регуляции содержания сахара в крови, в холестериновом обмене. Печень способна вырабатывать определенные белки (например, гормоны и некоторые факторы сворачивания крови).
Резюме:
Печінка є органом першорядне значення, що можна розглядати як "масштабний промисловий робітник" завжди функціонує на повну потужність. Він відіграє подвійну роль у синтезі важливих речовин для організму і руйнування шкідливих речовин і, отже, детоксикації організму. Активи в LiverAid підтримувати здорове функціонування печінки природним чином.

Печінка є одним з найбільш складних і важливих органів в організмі. Він грає важливу роль у синтезі, обробки та / або регулювання різноманітних сполук, які мають життєво важливе значення для нормального функціонування метаболічних, наприклад у вигляді глікогену, ліпопротеїнів, жовчі, вітамінів, амінокислот, плазми крові, тромбоцитів і гемоглобіну. Основна функція печінки полягає в наданні допомоги організму в переробці, і видалення відходів і токсинів. Обмін білків виробляє аміак, який є отруйним для організму. Печінка перетворює аміак у сечовину, яка потім виводиться з організму з сечею. Печінка також відповідає головним чином для руйнування і ліквідації інших токсичних речовин з крові такі як алкоголь і наркотики.

Напевно, через критичне характеру функцій, які він виконує, печінки здатна регенерувати клітини. Живильну підтримку для такої регенерації можуть надходити з сірковмісних амінокислот, таких як метіонін і цистеїн, а також інших амінокислот, таких як аргінін і орнітін. Менш оптимальної функції печінки може призвести до накопичення жирів у печінці, і це не вважається здоровим. Дослідження показали, що речовини, такі як хром, carntitine і холіну може грати роль в підвищеній жировий і вуглеводний обмін в печінці. Flavanoid комплекс під назвою силімарин, отриманий від Леді Будяка, є ефективним антиоксидантом і вивчається вже благотворний вплив на функції печінки.

УВАГА!
  • Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому