Paraprotex - Mагазин CaliVita International

Перейти к контенту
Paraprotex
таблетки, 100 шт.

Дозировка
взрослым - 1 таблетка 2-3 раза в день после еды.

Ингредиенты
150мг Rangoon Creeper Fruit
100мг Порошок полыни
50мг Экстракт барбариса
50мг Myrrh Gum
50мг Масло гвоздики
50мг Pau d`Arco powder
37.5мг Порошок черного ореха
37.5мг Walnut oil
25мг Grapefruit Seed Extract
12.5мг Garlic powder

Антипаразитарная и противогрибковая формула

Знаете ли Вы, сколько паразитов воздействуют на нас ежедневно?

Несколько миллионов. Размножение и распространение паразитов становится все большей проблемой в развитых странах. И в нашей стране время от времени появляются сообщения о пищевых отравлениях, которые произошли несмотря на строгие санитарно-гигиенические требования. И это только вершина айсберга. В нашем окружении постоянно находится множество паразитов – бактерий, грибков, вирусов – которые долгое время незаметно ведут свою «подрывную» работу, а мы обращаем на них внимание, когда уже наступила беда. Ведь паразиты – источники многочисленных инфекций. И против них необходима эффективная защита.

Плод рангуна

Растение, произрастающее в Индии. Из листьев этого растения изготавливают мазь. В нетрадиционной медицине рангун применяется  как антивирусное и антигельминтное средство.

Барбарис обыкновенный

Антисептик, уничтожает бактерии, микроорганизмы, вызывающие дизентерию, холеру, инфекции мочевыводящих путей и др. Укрепляет иммунную систему, эффективен при воспалениях суставов, век и конъюнктивите.

Мирра ароматная

Укрепляет пищеварительную систему, защищает печень от токсических веществ, т.к. содержит силимарины. Мирра богата калием, цинком и другими микроэлементами; очищает организм от шлаков.

Масло гвоздики

Активный компонент гвоздики - эвгенол - мощный антиоксидант и природный антибиотик, уничтожает кишечных паразитов, микробов и грибки. Укрепляет иммунную систему и «наполняет» организм энергией.

Pau d’Arco (Лапахо. Табебуйя. Муравьиное дерево)

Исследования доказали его эффективность против вирусных инфекций, грибков и паразитов. Оказывает противовоспалительное действие в суставах.

Грецкий орех

Активный компонент Юнглан важен для защиты от паразитов.

Чёрный орех

Зелёная оболочка ореха содержит йод, обеспечивающий антисептические свойства. Уничтожает паразитов – круглых и ленточных, цилиндрических и кольчатых червей. Кроме того, эффективен при лечении таких кожных заболеваний, как герпес, фурункулёз и экзема.

Семена грейпфрута

Экстракт из семян грейпфрута – эффективное средство борьбы с 800 видами вирусов и бактерий, около 100 видами грибков и многих других паразитов. Антисептик с большим кпд, при этом не загрязняет окружающую среду и не воздействует на полезную микрофлору организма.

Чеснок

Богат витаминами и минералами, укрепляет иммунную систему, и, безусловно, является надежным оружием против паразитов.

ParaProtex - Допомога від непроханих гостей

Чи знаєте ви, що ви можете зіткнутися з кілька мільйонів паразитів кожен день? Як захистити себе від них? За миття рук або провітрювання приміщення часто? Ми схильні думати, що імунна система людини ослаблена взимку, ніж в інші пори року, але ми повинні пам'ятати, що наш організм піддається атакувати з різних бактерій, вірусів і грибів круглий рік. Хоча є мікроорганізми, які живуть у симбіозі з нами є деякі, які можуть бути певно шкідливі для нашого здоров'я і, отже, має сенс, щоб захистити себе від них.

Запуск нашого формули ParaProtex на ринку передували тривалі дослідження, і це не випадково, що з моменту свого розвитку вона неухильно був одним з найуспішніших продуктів компанії.

Створюючи ParaProtex, наша неприхованою метою було допомогти захист нашого організму проти тих паразитів ми може вступити в контакт з на щоденній основі.
Серед його активних інгредієнтів є такі відомі компоненти, такі як насіння грейпфрута масло, часник, волоський горіх, гвоздика, в той час як ми також додали такі корисні трави, які були використані в традиційній медицині успішно тисячі років довго, наприклад Рангун ліани, мирра, барбарис, а також Pau D'Arco.
Давайте коротко розглянемо, як ці інгредієнти окремо вклад в успіх нашої формулі.
Rangoon шипом це рослина корінням в Індії, який використовується в традиційній медицині, особливо при вірусних сезонів, а також зробити їх загоєння пасту з листя.

Clove діє як потужний антиоксидант, в той час як загальні волоських горіхів у зв'язку з їх вмістом йоду може допомогти захист від паразитів. Крім того, колишній зміцнює шлунок і в традиційній медицині також використовується для внутрішньої чистки.

Наша інші рослинні інгредієнт, який також є потужним миючим засобом, є насіння грейпфрута, а точніше його масла, Ще одна перевага яких у тому, що воно не може пошкодити дружніх кишкових бактерій.

Pau D'Arco містить значну кількість вітамінів і мінералів. У традиційній медицині він використовується в основному в вірусних сезонів, і це також може допомогти захист тіла в грибкових середовищах.

Барбарис має очищаючі ефекти, які можуть допомогти опірність організму в бактеріальних середовищ. Це зміцнює імунну систему, як її плід містить вітамін С, і різні мікроелементи і мінерали.

Мірра багатий калію, натрію, кремнію, цинку і хлору, і може допомогти усунути відходів з організму. Він захищає і допомагає функціонуванню печінки, і це може посилити нашу травну систему.

Деякі з найбільш древніх рукописів відносяться до використання часнику по єгипетських солдатів, щоб допомогти їх перебування здоров'я в хорошому стані. Це відмінний вибір, щоб допомогти очистити тіло, як це антиоксидант, який стимулює імунну систему, а також може допомогти зберегти наше здоров'я в грибних і бактеріальних середовищ. Деякі з наших бабусь і дідусів застосували його успішно, коли вони повинні були застуди, в зв'язку з його основного активного інгредієнта, аллицин, який має антибіотичні ефекти. Його споживання стимулює травлення і знижує ступінь холестерину прихильності на стінках кровоносних судин.

Я впевнений, що ви вже бачили деякі продукти на ринку, які побудовані тільки на одному з вищезазначених, відомих інгредієнтів. Але чому б ви вибрали їх по одному продукту, де ви можете знайти все в одній таблетці, в унікальному поєднанні?

Спробуйте наш продукт ParaProtex якнайскоріше, і ви побачите, що наша харчова добавка стане постійною частиною вашого лікування домашнє засіб.

УВАГА!

Беручи формулу не може бути заміною для медичних оглядів та консультацій. Якщо ви звернете увагу на наявність глистів або інших паразитів, негайно звернутися до лікаря.

МАГАЗИН CALIVITA

ИНФОРМАЦИЯ

CALIVITA
МАГАЗИН
ВЕБ-МАГАЗИН
Назад к содержимому