Papaya PLUS - Mагазин Каливита

Перейти до контакту

Papaya PLUS

Papaya Plus
Для пищеварения
90 табл.

Папайя Плюс
У наявності
папайя для лучшего пищеварения
Продвижение скидка 25% >>
стрела

натуральные пищеварительные ферменты из папайи

Papaya Plus (Папайя Плюс) - комплексний препарат на основі натуральних ферментів, який покращує процес травлення, активізує роботу кишечника, тонізує організм та придає йому бадьорості, покращує самопочуття при різних захворюваннях кишечника, таких як язва, коліт, гастрит та інших, допомагає при запорах.

ДЛЯ КОГО?
Папайя містить білки, вуглеводи, клітковину, вітаміни групи В, А, С, Д, а також калій, фосфор, залізо, кальцій, натрій і фермент альбумін. Цілющі властивості папайї відомі здавна, оскільки папаїн допомагає організму засвоїти з їжі максимум поживних речовин. Допомагає при підвищеній кислотності шлункового соку.

Амілаза, що входить до складу препарату, розщеплює вуглеводи, а ліпаза – ліпіди. Лактаза розкладає дисахаридну лактозу на лактозу та галактозу.
таблетки, 90 шт.

Дозировка
взрослым - 1 таблетка в день

ИНГРЕДИЕНТЫ
200 мг Порошок папайи
25 мг Грибковая липаза
1 мг Хлорофил
30 мг Грибковая амилаза
5 мг Грибковая лактаза
Особливості застосування: вагітним жінкам, матерям-годувальницям та дітям перед вживанням проконсультуватись з лікарем. Не рекомендується застосовувати при підвищеній чутливості до складників дієтичної добавки.

Рекомендоване дозування:
дорослим по 1 жувальній пігулці на день після їжі або за рекомендацієюлікаря;
З віком, через стрес, прийом їжі в поспіху, вживання нездорової їжі, неправильно збалансоване харчування, накопичення токсинів - кількість травних ферментів, що виробляються організмом, може бути недостатнім і призвести до проблем з травленням, шлунково-кишкових скарг, зниження всмоктування поживних речовин, важливих для здоров'я.

Якщо кількість травних ферментів занадто низька, організм не в змозі правильно перетравлювати їжу і використовувати білки, вуглеводи, жири, вітаміни та мінерали, що містяться в їжі. Як наслідок - незважаючи на правильне збалансоване харчування - на додаток до травного дискомфорту, метеоризму, запору, збільшення ваги, можуть виникати недоліки, що призводять до розвитку серйозних проблем зі здоров'ям, зниження імунітету, стомлюваності, шкірних проблем та алергічних реакцій.

Папайя плюс CaliVita ® містить важливі для організму ферменти, що підтримують перетравлення жирів, вуглеводів, у тому числі лактози, які нетерпимість страждає до 65% людей у ​​всьому світі. Завдяки високій дозі травних ферментів, хлорофіліну натрію-міді та папайї, вона дбає про комфорт травлення і робить їжу задоволенням, не відчуваючи неприємного шлунково-кишкового дискомфорту та ослаблення тіла.

Чому Papaya PLUS CaliVita ® є гарним вибором?
 • Активні інгредієнти продукту не підтримують розкладання, перетравлення тільки одного живильного речовини, але завдяки складній формулі вони підтримують перетравлення як жирів, так і вуглеводів, включаючи лактозу.
 • Високий вміст травних ферментів.
 • Формула льодяників ідеальна, зручна для всіх - продукт легко приймають люди, які мають проблеми з ковтанням таблеток і капсул.

Кого ми можемо порекомендувати?
 • Всі люди, які хочуть допомогти функціонуванню травної системи.
 • Люди, які споживають важкі товари.
 • Люди вважають за краще дієтичні добавки у вигляді пастилок.
 • Виникають труднощі з проковтуванням традиційних таблеток / капсул.
Лучшее пищеварение благодаря ферменту папайи
Почти 60% людей борются с проблемами пищеварения, кишечной чувствительностью или повреждением кишечного барьера.

Если вы также чувствуете неприятные недомогания, у вас часто бывают спазмы в животе, спазмы в животе, вздутие живота, запоры, диарея - не стоит недооценивать эту проблему!

Вы знаете, насколько важны пищеварительные ферменты?

Если количество пищеварительных ферментов слишком мало, организм не может правильно переваривать пищу, а содержащиеся в пище минералы, витамины не усваиваются должным образом и не используются, и ... отсюда и многие недуги.
Причинами дефицита пищеварительных ферментов могут быть стресс, накопление токсинов в организме, чрезмерные физические усилия, неправильное питание или, например, подкисление организма.

Если в вашем организме недостаточно пищеварительных ферментов, у вас могут возникнуть не только проблемы с пищеварением, но и дефицит важных для здоровья ингредиентов, поскольку их усвоение будет недостаточным.
Более того - еда перестанет доставлять вам удовольствие, и вы почувствуете пищеварительный дискомфорт.

Продолжительные проблемы с пищеварением и недостаточное усвоение важных компонентов могут привести, среди прочего, к ослабить иммунитет, истощение, постоянную усталость, проблемы с кожей и развитие аллергических реакций.

Как помочь пищеварению?
Вы можете многого добиться, изменив свой образ жизни, потому что, как уже упоминалось, секреция пищеварительных ферментов может быть значительно снижена неправильной диетой (неправильное питание, нерегулярное питание, употребление алкоголя), стрессом и вредными привычками питания, такими как прием пищи в спешке , Причиной могут быть и уходящие годы ... Чем мы старше, тем больше вероятность того, что количество секретируемых пищеварительных ферментов слишком мало.
Стоит дополнить содержание пищеварительных ферментов в организме биологически активными добавками.

Попробуйте НОВУЮ CaliVita®

Папайя ПЛЮС леденцы:
сложная композиция с высоким содержанием активных ингредиентов.
Папайя ПЛЮС CaliVita® - это богатство важных пищеварительных ферментов, которые поддерживают пищеварение, функционирование пищеварительной системы.
Активные ингредиенты продукта благоприятно влияют на расщепление жиров, углеводов, в том числе лактозы.
Благодаря этому многие люди почувствуют пищеварительный комфорт и забудут о неприятных расстройствах пищеварения.

Почему Papaya PLUS CaliVita® - хороший выбор?
 • Активные ингредиенты продукта не поддерживают разложение, усвоение только одного питательного вещества, но благодаря сложной формуле они поддерживают переваривание как жиров, так и углеводов, в том числе лактозы.
 • Высокое содержание пищеварительных ферментов.
 • 65% людей во всем мире в той или иной степени борются с непереносимостью лактозы. Продукт Papaya PLUS CaliVita® содержит фермент лактазу, который поддерживает расщепление лактозы.
 • Формула таблеток для жевания, сосания идеальна, удобна для всех - продукт может легко принимать человек, у которого есть проблемы с глотанием таблеток и капсул.

Почувствуй Улрию!
ПОПРОБУЙТЕ НОВЫЙ CALIVITA® PAPAYA PLUS!
стрела

Papaya PLUS Calivita - Отзывы и мнения

Добавьте комментарий, оцените продукт или задайте вопрос
comments powered by Disqus
стрела
Гарантия самой низкой цены
Papaya PLUS Calivita
Назад до змісту