Samburex - Mагазин Каливита

Перейти к контенту

Samburex

SambuRex
240 мл

Дозировка
принимать по 1 чайной ложке в день (5 мл) или по рекомендации врача. Подходит к употреблению с едой или напитками

Ингредиенты
5000мг Экстракт из черной бузины
130мг Запатентованная травяная смесь
100мг Витамин C
5мг Цинк
SambuRex Pack
4 x 240 ml
Жидкий энергетик

Бузина – одно из растений, которое издавна используется в народной медицине как средство против простуды и кашля, а также для улучшения пищеварения. При воспалении миндалевидных желез и горла бузину используют для полоскания. Благодаря содержанию антиоксидантов (флавоноидов) и витамина С бузина также является прекрасным иммуностимулирующим средством.

«SambuRex» – это жидкая формула, главная задача которой поддерживать работу иммунной системы. Ее основными ингредиентами являются бузина, эхинацея, а также астрагал, активно применяемый в восточной медицине.

Эхинацея (рудбекия) – одно из самых известных растений Северной Америки. Ингредиенты, входящие в состав эхинацеи, стимулируют работу защитного механизма, а также сохраняют здоровье нижних мочевых путей.

Астрагал очень популярен в китайской медицине. Долгое время он рассматривался как средство, повышающее жизненную энергию (ци), а также как тонизирующее средство. Считается, что астрагал создает «защитную оболочку», предотвращающую от возникновения болезней.


В каких случаях мы рекомендуем данную формулу?

Если вы хотите наполнить ваш организм энергией.
Для укрепления иммунной системы – особенно в период простуды или при гриппе.
Если вы хотите обеспечить вашему организму антиоксидантную защиту и предпочитаете употреблять препарат в жидкой форме, а не в виде капсул или таблеток.
Если вы постоянно подвергаетесь стрессу или работаете/проживаете в неблагоприятных экологических условиях.

ВНИМАНИЕ!

• Диетические добавки не заменяют правильного питания и здорового образа жизни.
• Хранить в местах, недоступных для детей!
• Не превышать рекомендуемую дозу!
• После открытия хранить в холодильнике.
• Во время беременности и при кормлении грудью проконсультируйтесь с врачом относительно приема данного препарата!
• Не рекомендуется детям и людям, чувствительным к растениям семейства «крестоцветные».
Резюме:
SambuRex є формула, яка в першу чергу орієнтована на захист імунної системи; її основні інгредієнти бузини і ехінацеї, які були використані на довгий час в народній медицині, і Астрагал, яка застосовується з пристрастю в східній медицині. Завдяки рідкій формі, ця спеціальна трав'яна суміш може бути адекватним навіть для тих, хто з тих чи інших причин не подобається таблеток та капсул формул.

Бузини (Бузина чорна) є одним з трав, які були використані для довгий в народній медицині. Це було священне німецький трави. Вона розглядалася як свого роду панацея від усіх видів хвороб *, і в інших областях, насамперед у холодну погоду, він був використаний для зміцнення імунної системи, проти кашлю, а також сприяють травленню. На жаль, в даний час тільки його квіти використовуються в більшості місць для споживання людиною, в основному, в харчовій промисловості в якості вихідного матеріалу сиропів, наприклад. Мало хто знає, що його плоди, якщо належним чином підготовлені, також підходить для вживання в їжу, оскільки вона містить кілька дорогоцінних активні інгредієнти, які можуть внести істотний внесок у здоровому функціонуванні нашого організму. Це, наприклад, рясної антиоксидантами, такими як: флавоноїди, фруктових кислот, а також вітаміну А і С

Ще одним важливим компонентом формули є спеціальний трав'яна суміш, яка містить ехінацею і астрагал, який користується популярністю в східній медицині. Ехінацея (ехінацея) є одним з найбільш часто використовуваних трав для підтримки імунної системи, а також підходить для допомагаючи зберегти здоров'я нижніх сечових шляхів. Це відбувається з Північної Америки, і був одним з найважливіших лікарських засобів індійських тубільців. Вона має кілька відомих видів з подібними ефектами. SambuRex містить два види ехінацеї, ехінацея пурпурова і ехінацея вузьколиста. Астрагал був використаний для більш ніж двох тисяч років у китайській медицині, в першу чергу, щоб захистити імунну систему, а також для підвищення життєвої сили і життєву енергію (ци).
На додаток до трав, ми завершили формулу withvitamin С і цинку, а також, що також може сприяти належному функціонуванню імунної системи.

Рослинні активні інгредієнти формули присутні в не-спиртового екстракту, так що він може бути застосований безпечно тих, хто водити автомобіль або керувати машинами. Як це безалкогольне, це може бути приділена дітям, хоча це і не рекомендується для дітей молодше одного року. (Див попередження нижче). Це приємно дегустації, солодка рідина, яка не містить ніяких добавок цукру, штучних підсолоджувачів і штучних консервантів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Зберігати в холодильнику після розтину.
Не рекомендується для тих, хто чутливий до сімейства хрестоцвітних.
Не рекомендується для дітей віком до 1.
Назад к содержимому