Xantho Plus - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Xantho PLUS
90 капс.

Дозировка
1 капсула в день или по рекомендации врача

Ингредиенты
166.7мг Экстракт из мангустана (стд.10% альфа-мангустана)
200мг Запатентованная формула
Антиоксидант из мангустана

Вы уже успели полюбить фруктовый напиток «ZenThonic», который еще называют «Энергией Солнца»? Тогда вам придется по вкусу и наш новый продукт, поскольку он также содержит известный фрукт мангустан, который очень ценится жителями нетронутых цивилизацией уголков нашего мира. Мы также дополнили новый препарат запатентованной формулой, содержащей мощные антиоксиданты.

Мангустан произрастает в Малайзии и восточной Азии. Согласно легенде, Будда, почувствовав на себе целебные свойства мангустана, подарил его людям как священный дар неба. Превосходные антиоксидантные свойства мангустана объясняются содержанием в нем ксантонов, эффективность которых в несколько раз превосходит действие витаминов C или E.

Кроме мангустана в состав препарата входит запатентованная формулa, которая содержит экстракты растений (зеленого чая, грейпфрута, виноградных косточек, граната, черники и голубики), обладающих превосходными антиоксидантными свойствами. Чтобы облегчить прием препарата мы поместили концентраты всех этих ингредиентов в капсулу.

Ингредиенты формулы «Xantho PLUS» не только защищают наши клетки от разрушения свободными радикалами, но и способствуют замедлению процессов старения и благоприятно действуют на сердечно-сосудистую систему. Поэтому данный препарат рекомендуется принимать всем, для кого важна антиоксидантная защита.

ВНИМАНИЕ!
• Препарат не заменяет правильного питания и здорового образа жизни!
• Не превышайте рекомендуемую суточную дозу!
• Храните в месте, недоступном для детей!
Резюме:
Xantho PLUS є до сучасної, складна формула. Ми здобули свої активні інгредієнти рослин, які надзвичайно високим вмістом антиоксидантів, для кращого захисту клітин від шкідливої ​​дії вільних радикалів.

Вільні радикали являють собою нестабільні молекули, що володіють непарний електрон. Електрони характерно прагнуть бути в парах, тому вони "вкрасти" відсутню частину від інших молекул. Як вільні радикали вступають в реакцію легко і швидко з іншими сполуками, їх шкідливий вплив може бути значним, а також.

Вільні радикали утворюються в нашому організмі навіть при нормальних біохімічних процесів, але багато з них створюються під впливом зовнішніх факторів. Ці зовнішні джерела характерно, пов'язані з цивілізацією, такі як: смогу, сигаретного диму, озону, ультрафіолетового випромінювання, прийому деяких ліків та інших хімічних речовин, і вони майже неминуче в сучасному світі. В середньому в день наші клітини піддаються приблизно 10 000 "вільних радикалів атак" (Джерело: Імре Rodler: Élelmezés és táplálkozás egészségtan (харчування і продовольча Гігієна), Медицина Könyvkiadó Zrt Будапешт, 2008). Коли гойдалки балансу в бік шкідливо вплив вільних радикалів, так званий окислювальний стрес може розвиватися. Шкідливий вплив, насамперед, викликано «електронів», викрадених з клітинних мембран і ланцюгової реакції, що викликає, але більш потужна безкоштовна ефект радикал може пошкодити інші клітинні компоненти, як ДНК. Наше тіло захищає себе від усіх цих шляхом створення сполук з антиоксидантними властивостями, але ми також можемо отримати такі речовини, із зовнішніх джерел, наприклад, через їжу, і високу якість БАД.

У ході розвитку Xantho PLUS ми намагалися використовувати відмінні ефекти добре відомі мангостину (Гарциния Mangostana). Формула містить, у вигляді екстрактів, дорогоцінний активне
Інгредієнти: поліфеноли, ксантони і Mangostin плодів зосереджені в капсулі. Як антиоксиданти не є ефективними тільки самі по собі, але через взаємодії між деякими антиоксиданти захищають одне одного, а також від окислювального пошкодження, ми доповнили формулу з спеціальної суміші, суміші екстракту рослин з антиоксидантними ефектами, які були використані безпечно протягом тривалого часу, як: зелений чай, грейпфрут, масло виноградних кісточок, гранат, чорниця і лохина.

Xantho PLUS, з його прекрасними активних інгредієнтів з антиоксидантними властивостями можуть запропонувати допомогу для всіх, хто хотів би підтримати своє тіло від клітини шкідливий вплив вільних радикалів з до-сучасних та якості формулою.

УВАГА!
Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому