Smokerade - Mагазин Каливита

Перейти к контенту
Smokerade
таблетки, 90 шт.

Дозировка
взрослым - 1 таблетка 3 раза в день во время еды.

Ингредиенты
5мг Эллаговая кислота
60мг Витамин E
5мг Цинк
20мкг Selenium
2.5мг Кофермент Q10
5мг Green Tea Extract
Антиоксидантная формула для курящих

Курение – один из факторов, наиболее вредно воздействующих на здоровье. Если Вы не в силах отказаться от него, то с помощью следующих активных веществ сможете уменьшить вредное воздействие курения на организм.

Для кого?
Вытяжка из Кайенского красного перца очищает дыхательные пути. Эллаговая кислота, содержащаяся в ягодах и фруктах (в наибольшей концентрации в малине), способствует детоксикации и защищает клетки изнутри. Антиоксиданты - Витамины С и Е, цинк, селен – и богатый полифенолами экстракт листьев зелёного чая эффективно нейтрализуют вещества, снижающие уровень гемоглобина, повреждающие стенки кровеносных сосудов, лёгкие, сердце, желудок, мочевой пузырь.
Резюме:
Smokerade є видатним антиоксидантом формула, яка підтримує наше тіло в боротьбі осередок, що руйнують наслідків окислювальних процесів в результаті паління. Через благотворного впливу її складних інгредієнтів в рівній мірі рекомендується для активного і пасивного smokersl. Через своєю надзвичайною антиоксидантною дією, його можна використовувати з некурящими теж.

Якщо ви курите, ви, звичайно, знаєте, що було б краще відмовитися від нього, так як це найкращий спосіб, щоб залишатися здоровим. Але ви насправді знають про згубний вплив куріння і про те, що пасивне куріння є просто небезпечно?

Крім відомих канцерогенних ефектів декількох з'єднань в тютюновому димі, куріння та інші шкідливі впливи на здоров'я. Окис вуглецю в димі зв'язується з гемоглобіном зниження здатності крові переносити кисень. Крім того, вона завдає шкоди або руйнує багато природні антиоксидантні речовини, що містяться в нашій їжі, тим самим роблячи клітини тіла більш чутливі до окислювального пошкодження, викликаних вільними радикалами. Наукова теорія претендує, що пошкоджень, викликаних вільними радикалами є однією з основних причин старіння і певні проблеми зі здоров'ям. З цієї причини, добавки з антиоксидантами можуть бути особливо корисні для курців.

CaliVita® Smokerade є антиоксидантний комплекс видатний, висока якість, спеціально розроблений, щоб допомогти забезпечити оптимальну живильну підтримку для курців, і тих, хто може піддаватися впливу вторинного тютюнового чи непрямого диму. Активні інгредієнти в Smokerade включати в себе деякі з найбільш ефективних антиоксидантів, відомих, наприклад, зеленого чаю, коензим Q10, вітамін С, вітамін Е, цинк, селен, і елагової кислоти, поліфенолів антиоксидант міститься в багатьох фруктах і овочах. Це сильна команда антиоксидантів призначені для роботи синергетически, щоб забезпечити оптимальний захист від клітин і тканин пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Хоча вони сформульовані для курців, цей продукт може бути використаний ніким, бажаючих додати більше антиоксидантів в свій раціон.

УВАГА!
  • Ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які доповнення.
  • Не перевищувати рекомендовану добову споживання.
  • Харчові добавки не можуть замінити збалансованої змішаній дієті.
  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
Назад к содержимому